WhatsApp
Ara
İnstagram

Banyo Dolapları

Banyo Dolapları

İşlevsel detaylarla tasarlanan banyo dolapları, farklı modelleri ile tüm ihtiyaçları karşılar. Boy dolabı, çamaşır makinesi dolabı, tamamlayıcı dolap ve lavabo dolabı gibi ürün çeşitlerinden oluşan banyo dolapları; farklı renkler, ebatlar ve modeller ile üretilir. Banyonu yenilemek istiyorsan, Banyotrendy’nin sunduğu ve Denko, Kale, Orka, Nplus, VitrA gibi ünlü markalar tarafından üretilen banyo dolaplarından yardım alabilirsin.

BANYO DOLAPLARI İLE BANYOLARDA FERAHLIK

Sosyal yaşama katılmadan önce uğradığınız son alanlardan biri olan banyoların işlevsel olması oldukça önemlidir. İstediğiniz her şeyin elinizin altında bulunması ve pratik bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz adına banyo dolaplarının önemi büyüktür. Farklı ölçeklerdeki banyoların ihtiyacını tam olarak karşılayan Yapı Marka, farklı banyo dolapları ile en doğru sonuçlara ulaşmanıza olanak sağlar. Lavabo dolabı, genel dolaplar, çamaşır makinesi dolabı ve boy dolabı gibi aklınıza gelebilecek tüm banyo dolaplarına ulaşabileceğiniz Yapı Markada çeşitli modeller, ebatlar ve renkler arasında kolaylıkla tercihte bulunabilirsiniz. 

Banyo Dolapları Çok Fonksiyonel

Son derece fonksiyonel ürünler olan banyo dolapları, sizlere ekstra depolama alanı sağlar. Örneğin; çamaşır makinesinin üzerine duvara monte bir biçimde entegre edilen banyo dolapları, içerisinde havlular, kimyasal temizleyiciler, kişisel bakım ürünleri, saç şekillendirici ürünler ve çok daha fazlasını depolamanıza olanak sağlar. Hem günlük hem de misafir havlularını muhafaza edebileceğiniz banyo dolaplarının içerisinde aynı zamanda yedekte bulundurduğunuz tuvalet kağıdı, havlu kağıt gibi gibi ekipmanların da korumasını sağlayabilirsiniz. Her banyonun tarzına uygun olarak çeşitlendirilen banyo dolapları, ev ile karşılaştırıldığında oldukça küçük olarak kalan banyoların çok daha işlevsel bir biçimde kullanılmasına olanak sağlar.

Banyo Dolapları Şık Tasarımlı

Banyolarda ferah bir ortam oluşturmak için tercih edebileceğiniz banyo dolapları şık tasarımlı modelleri ile kendi tarzınızı evinizin her köşesine yansıtmanıza olanak sağlar. Üst ve alt modülden oluşan banyo dolapları banyo dekorasyonunun en önemli unsurları arasındadır. Çekmeceli, lavabolu, raflı, kapaklı gibi birbirinden farklı özelliklere sahip olan banyo dolaplarından ceviz, MDF, meşe ve metal gibi zengin ham madde seçenekleri arasından da tercihte bulunabilirsiniz. Klozet üstü, çamaşır makinesi, kirli sepeti gibi farklı avantajlara sahip olan banyo dolaplarına tek tıkla ulaşmak istiyorsanız siz de Yapı Markayı tercih edin. Sadece alt, üst veya takım halinde satın alabileceğiniz banyo dolapları aynalı ve aynasız olmak üzere de birbirinden ayrışır. Kullanım türüne göre asma ve ayaklı olarak imal edilen banyo dolapları, cazip fırsatlar ile Yapı Markada sizleri bekliyor.

Banyo Dolapları

Paylaş

TÜM HİZMETLER
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM
Bilgi Talep Formu