WhatsApp
Ara
İnstagram

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye'nin zenginleşmesi, yeni nesil konutların yapılmasıyla birlikte yaşam alanlarımızda daha konforlu ürünler kullanmaya başladık. Banyo'da sabah ve akşam çokca vakit geçirdiğimiz alanların başında geliyor.

Mutfak'da geçirdiğimiz süre 1. sıradaysa, banyo 2. sıradadır. Özellikle çocuklu ailelerde veya 2-3 çocuğun olduğu ailelerde banyonun rahat ve kullanışlı olması çok önemli..

Önemli çünkü; banyo'nun temizliğinin hızlı, çabuk bitmesi çalışan veya çalışmayan bayanların yemek, temizlik, çocukların ihtiyaçlarıyla harcadıkları vakit ister bir anne olsun, isterseniz yalnız yaşayan bireyler için çokca vakit kaybına neden olmakta.

Sağından, solundan su kaçırmayan duşakabinler bu açıdan önemli. Özellikle duşakabin'ler montaj aşamasında silikon çekilirken dikkat edilmelidir.

Amacımız ; sahip olduğu potansiyelini korumak ve bu mevcut potansiyelin üstüne çıkarak, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Yüksek kaliteli malzeme ile imalat yapıyoruz. 3 - 5 günlük kullanımdan sonra, pişman olmanız için değil, ömür boyu sorunsuz kullanılması için çalışıyoruz.

Bilgi Talep Formu