WhatsApp
Ara
İnstagram

Sık Sorulan Sorular

Duşakabin, genellikle duş aldığımız zamanlarda dışarıya su sıçramasını engelleyen bir nevi korunaktır. Bununla beraber, kumlu modelleri ile dışarıya görüntü vermeme ve duş alanının belli çerçeveler içinde kalmasıyla kişisel bir alana sahip olmamızı sağlar. Bu artılarının yanı sıra; kare, oval, dikdörtgen ve pek çok duşakabin modelleri sayesinde sağladığı dekoratif algı, hem şıklık etkisi yaratır hem de daha derli toplu bir görüntü sunar.

Duşakabin alırken, ilk öncelikle sağlam bir cam yapısının (temperli) olduğuna ve bu camın, 5 MM kalınlığında olmasına özen göstermeliyiz. Duşakabin profillerinin paslanmaz alüminyum malzemelerden olması da bir diğer dikkat etmemiz gereken özelliklerden biridir. Son olarak da; banyomuza en uygun ölçülerde duşakabin modelleri satın almaya ve banyomuzda sırıtmamasına, son derece dikkat etmeliyiz. 

Duşakabinlerde oluşan şampuan, sabun ve su lekeleri, doğal veya hazır deterjanlarla pek tabii temizlenmektedir. Bu lekelerin önüne geçebilmek için, ilk etapta her duş sonrası duşakabin camına su tutmak ve mikrofiber bez ile bu suyu kurulamak, olası lekeleri engelleyecektir. Kısacası; Yapıdükkanım ile satın alacağınız duşakabin modelleri, her daim kolay bir temizleme modülü içerir.

İlk söylememiz gereken şey, kesinlikle banyonuzu tanımanız gerektiğidir. Çünkü banyomuzun darlığı, genişliği veya duşakabini hangi noktaya yerleştirecek olmamız, bu konuda büyük bir rol oynamaktadır. İki duvar arası duşakabinler için de duvardan duvara alt, orta ve üst ölçümleri yaparak, duşakabin ölçüleri için yeteri verilere ulaşmış olacaksınız.

Evet, Türkiye’nin 81 iline anlaşmalı kargo ya da otobüs firmalarıyla gönderim yapıyoruz.

İstanbul içi satış gerçekleşeceğinde, ölçü alındığı sırada bir miktar kapora alınır ve ücretin kalanı iş bitiminde tahsil edilir.

Şehir dışı satışlarda önce bir miktar kapora alınır, imalatından sonra fotoğrafları Whatsapp üzerinden gönderilir, ücretin kalanı tahsil edildikten sonra ürün kargoya verilir.

Bilgi Talep Formu